Условия приема заказа

       Обращаем ваше внимание, что наличие и окончательная цена товара, а также условия доставки согласовываются менеджером после оформления заказа на сайте. В связи с нестабильной экономической ситуацией мы вынуждены пойти на этот шаг. Приносим свои извинения.  Для оперативного получения информации по интересующим Вас товарам и оформленным на сайте заказам, просим обращаться к менеджеру: +38 (044) 360-25-65.                                                                                         


                                                                                                       ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
                                                                                                   Інтернет-ресурсу www.pazyura.com

 
          Норми чинного законодавства України називають торгівлю через Інтернет – дистанційною торгівлею. Продавцем для всіх операцій на сайті www.pazyura.com є ТОВ ЯКІСНІ МЕБЛІ.
          Звертаємо вашу увагу, що ТОВ ЯКІСНІ МЕБЛІ через www.pazyura.com пропонують не тільки готові товари, а й послуги по виготовленню меблів на замовлення за індивідуальними проектами.
          В даному випадку, договірні відносини між Продавцем та Клієнтом оформлюються на підставі договору публічної оферти. Таким чином, натискаючи на Сайті, на сторінці оформлення замовлення «ПОДТВЕРДИТЬ ЗАКАЗ», ви підтверджуєте вашу згоду на виконання обов’язків як клієнта, вказаних нижче - в тексті договору публічної оферти.
          Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). При повній згоді з даним Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісне замовлення і за не виконання умов цього договору.
          Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «ПОДТВЕРДИТЬ ЗАКАЗ» на сторінці оформлення замовлення і підтвердження його покупки. У разі необхідності, за бажанням покупця договір може бути оформлений у письмовій формі.


                                                                                                        1. Загальні положення
1.1 Ця публічна оферта (надалі – договір) визначає особливості купівлі-продажу товару та замовлення послуг по виготовленню меблів на замовлення на сайті www.pazyura.com. Дана оферта застосовується щодо будь-якого товару, пропонованого до продажу (купівлі) на сайті www.pazyura.com.

                                                                                          2. Предмет договору публічної оферти.
2.1 Надання Покупцеві доступу до всієї інформації щодо Товару (що підтверджує якість і безпеку його використання), представленого на сайті www.pazyura.com., а також, до інформації про надання Послуг по виготовленню меблів на індивідуальне  замовлення.

                                                                                                 3. Момент укладання договору.
3.1 Текст даного Договору є публічною офертою і діє для всіх клієнтів інтернет-магазину www.pazyura.com, що мають намір, бажання і можливості придбати товари.
3.2 Акцепт оферти – придбання товару в порядку, передбаченому даним договором, за цінами, вказаними на інтернет-ресурсі www.pazyura.com і згода з умовами оплати і доставки товару.
3.3 Факт придбання Товару є беззастережним прийняттям Покупцем умов цього Договору.
Покупець, що скористався послугами www.pazyura.com, розглядається як особа, що вступила з Продавцем у договірні відносини.
3.4. Послуги по виготовленню меблів на індивідуальне замовлення надаються особам на підставі Договору про надання послуг по виготовленню меблів на індивідуальне замовлення, що укладається між сторонами безпосередньо у письмовому вигляді після узгодження всіх істотних умов.

                                                                                                   4. Права та обов’язки сторін.
4.1 www.pazyura.com зобов’язується:
4.1.1. Передати Покупцеві товар або виготовити його на замовлення особи.
Товар повинен бути переданий:
- в певному місці разом із іншими пристосуваннями і документами, які стосуються товару;
- в певній кількості;
-  у відповідній комплектності;
- належної якості;
- вільним від претензій третіх осіб.
Продавець зобов’язується довести до відома Покупця необхідну та достовірну інформацію:
- інформацію про виробника;
- інформацію про товар.
4.1.2 Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством або за бажанням самого Покупця.
4.2. www.pazyura.com має право:
4.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також ціни на Товари та послуги, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті за адресою: www.pazyura.com
4.2.2 Всі зміни вступають в силу негайно після публікації.
4.3 Покупець зобов’язується:
4.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і тарифами (цінами), пропонованими Продавцем на всіх сторінках сайту . www.pazyura.com
4.3.2 На виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві оплаченого Товару.
4.3.3. У разі замовлення меблів по індивідуальним проектам особа повинна на дату здійснення обмірів приміщення, де будуть встановлюватися меблі, а також, безпосередньо у день встановлення готових меблів, що були замовлені особою – надати приміщення повністю підготовленим для вказаних робіт, тобто, там повинні бути закінчені всі ремонтні та оздоблювальні роботи, воно повинно бути придатним для вільного доступу (не захаращеним) та чистим. Таке приміщення повинно бути надане працівникам ТОВ ЯКІСНІ МЕБЛІ в робочий час робочих днів підприємства.


                                                                                           5. Відмова від надання гарантій
5.1 Продавець робить все можливе, щоб забезпечити якісне надання послуг Покупцеві. Усні поради та інформація, що даються Покупцеві, не можуть розглядатися як гарантії.
5.2 Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. п.), заборонюючі заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна із сторін бере на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.
5.3. Відповідно до ЗУ «Про захист прав споживачів» повернення якісних меблів, виготовлених під індивідуальне замовлення – не передбачено.
5.4. При виготовленні м’яких меблів під індивідуальне замовлення розмір може мати похибку в 50 мм. як в більшу, так і в меншу сторони.
5.5. При виявленні недоліків меблів, виготовлених на індивідуальне замовлення, а також, деяких видів товарів, що пропонуються на сайті, що виникли з вини ТОВ ЯКІСНІ МЕБЛІ, час на усунення недоліків становить період, що необхідний для виробництва та залежить від наявності матеріалів у постачальників.


                                                                                          6. Порядок визначення ціни товару
6.1 Ціни на Товари та послуги сайту www.pazyura.com визначаються у відповідних розділах  www.pazyura.com.
6.2 Ціни на Товари та послуги можуть змінюватися залежно від кон’юнктури ринку. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, у разі, якщо той вже прийняв умови Продавця та виконав у встановленому цим договором  оплату товарів (послуг).


                                                                                                     7. Термін дії оферти
7.1 Термін дії цієї оферти встановлюється з 01 червня 2014 р. по 31 грудня 2018 р.
7.2 Відзив оферти може бути здійснений Продавцем в будь-який час, що не є підставою для відмови від зобов’язань по вже виконаним продажам.


                                                                                                       8. Доставка товару
8.1 Покупець отримує Товар за допомогою доставки, або отримує його особисто. Порядок оплати та отримання зазначений на . www.pazyura.com.
8.2 При доставці товарів в інші міста України, що виконується іншими Службами доставки на умовах співпраці з ТОВ ЯКІСНІ МЕБЛІ, (а саме компанією Нова Пошта та інші, — далі Компанія-перевізник) Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів компанії Нова Пошта та ін., які доступні на сайті Компанії-перевізника Нова Пошта та ін. первізників і умовами . www.pazyura.com.
8.3. Факт отримання товару та відсутність претензій до якості товару Покупець підтверджує власним розписом у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку, ТОВ ЯКІСНІ МЕБЛІ гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику у кількості, зазначеній і оплаченій Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього товару і в належному стані і якості.
8.4 Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізнику самостійно, в момент доставки товару. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником і озвучується кур’єром компанії при доставці товару Покупцеві. Вартість доставки включає в себе тариф за перевезення згідно поточного прайсу перевізника, страховку і вартість зворотної доставки підписаної Покупцем видаткової накладної. Співробітники інтернет-магазину, на прохання Покупця можуть називати Покупцеві орієнтовну вартість доставки виключно в ознайомчих цілях.
8.5 У разі відсутності Покупця за адресою доставки, вказаної Покупцем в заявці або відмови Покупця  від отримання товару при доставці кур’єром Компанії-перевізника, товар повертається Продавцю. Оплата за послуги Компанії-перевізника вираховується із суми, перерахованої Покупцем за товар www.pazyura.com. Залишок суми повертається Покупцеві на підставі його листа, відправленого за адресою: valeriia@pazyura.com із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті грошові кошти.
Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару,  Покупець може з’ясувати за контактними даними в розділі Контакти.


                                                                                                           9. Інші умови
9.1. Інформація про товари представлена на сайті www.pazyura.com.
9.2.  Покупець погоджується з отриманням матеріалів рекламного характеру про акції, розпродажі, маркетинговы програми і т.ін., що проводить www.pazyura.com засобами комунікації, як то електронною поштою, мобільним зв’язком, в тому числі на контактні дані, зазначені Покупцем в його аккаунті на сайті. У разі небажання отримувати таку інформацію, Покупець може написати листа про відмову від отримання інформації та на адресу info@pazyura.com.
9.3. Усі суперечки та розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов’язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

          Приймаючи умови даної оферти, ви також надаєте свою згоду на обробку (реєстрацію, накопичення, збереження, адаптацію, зміну, відновлення, використання та знищення без вашої присутності) ваших персональних даних впродовж всього часу існування www.pazyura.com, згідно Закону України «Про захист особистих даних».